Zagęszczanie rzęs

Najpiękniejsze u kobiet są powłóczyste spojrzenia, które rzucają ukradkowo na mężczyzn. Takie spojrzenie potrafi z miejsca skraść każde, nawet najtwardsze serce i sprawić, że świat pada kobiecie u stóp. Trudno więc się dziwić, że to właśnie oczy są najczęściej i zdecydowanie najchętniej podkreślanym kobiecym atutem, jeśli chodzi o twarz. To właśnie w przypadku oczu są również najstaranniej dobierane kosmetyki oraz zabiegi mające na celu dodanie sobie uroku.
Jeśli chodzi o zagęszczenie rzęs, zabieg ten zdobywa coraz większą ilość zwolenniczek ze względu głównie na dość długotrwały efekt, jaki można za jego pomocą osiągnąć. Firanka czarnych, gęstych i mocno podkręconych rzęs to jest to, co nam się najbardziej podoba. Jeśli można otrzymać to za niewygórowaną cenę, a w dodatku jest szansa, że efekt utrzyma się nawet do sześciu tygodni, to grzechem byłoby nie spróbować takiego zabiegu upiększającego.
Metoda zagęszczenia rzęs polega na tym, że do jednej naszej naturalnej rzęsy zostają przyklejone kolejne dwie, a czasem trzy sztuczne rzęsy, w zależności od efektu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Na szczęście metoda ta jest dzisiaj dopracowana i bezpieczna, nie ma więc żadnych przeciwwskazań, oczywiście poza specyficznymi zdrowotnymi, do wykonania takiego zabiegu. Zagęszczanie rzęs otrzymało stosowne certyfikaty bezpieczeństwa, a wykorzystywane podczas dwugodzinnego zabiegu substancje są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Po zrobieniu zagęszczenia, dla trzymania znakomitego efektu, zalecane jest uzupełnianie rzęs.
Jeśli chcesz mieć przyciągające, niesamowite spojrzenie, a oczy tak wielkie i piękne jak oczy dziecka, musisz zrezygnować z kilku kontentych przyjemności. Mowa tu przede wszystkim o saunie, basenie. Nie powinnaś również malować się wodoodpornym tuszem ani nie wykonywać henny czy trwałej rzęs.
Istnieją jednak również inne metody zagęszczenia rzęs. Najtańszym i jednocześnie chyba najczęściej przez kobiety stosowanym jest używanie odpowiedniego, zagęszczającego rzęsy tuszu. Firmy produkujące kosmetyki oferują takich całe krocie. Aby kosmetyk był faktycznie skuteczny, musi w składzie zawierać włókna jedwabiu. Osiadają one na końcówkach rzęs, dzięki czemu nie tylko rzęsy wyglądają na bardziej zagęszczone, ale jednocześnie na dłuższe, niż są w rzeczywistości.

http://www.glamourlook.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here