płyn micelarny do demakijażu

Demakijaż to najbardziej istotna sprawa przy prawidłowej pielęgnacji twarzy. Odpowiednie usunięcie makijażu jest podstawą zdrowej i zadbanej skóry. To codzienny rytuał, o którym należy pamiętać bez względu na okoliczności. Oczyszczanie twarzy rano, jak i usunięcie makijażu po całym dniu ma kluczowe znaczenie dla utrzymania jej zdrowia i dobrej kondycji. Zaniedbania w tym względzie szybko wychodzą w postaci zaskórników czy wyprysków.

Płyn micelarny do demakijażu – właściwości i zastosowanie

Demakijaż twarzy i oczu to podstawa codziennej pielęgnacji. Choć zwykle nie widać tego gołym okiem, wieczorem nasza twarz jest po prostu brudna. Kurz, spaliny, pot, bakterie i inne osady zatykają pory i tak obciążona skóra nie może swobodnie oddychać. Do oczyszczenia skóry najlepiej stosować specjalnie do tego celu przeznaczone kosmetyki do demakijażu: mleczko, żel lub płyn micelarny do demakijażu.

Najdelikatniejszym produktem do oczyszczania twarzy i wykonywania demakijażu jest płyn micelarny Mixa. Jest to wodny roztwór zawierający micele, które umożliwiają usunięcie makijażu i zanieczyszczeń bez potrzeby pocierania. Odpowiednie właściwości, konsystencję, a jednocześnie lekką formułę zawiera właśnie Mixa Płyn micelarny Optymalna tolerancja. Produkt ten zawiera kojący ekstrakt z róży, aby nie tylko oczyszczać, ale również łagodzić skórę.

Skuteczny płyn micelarny do demakijażu

Największą zaletą płynów micelarnych jest ich uniwersalność i radzenie sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń, które osadzają się na naszej twarzy. Taki płyn micelarny do demakijażu stanowi znakomitą alternatywę dla kobiet, które nie są wielbicielkami mleczka o ciężkiej konsystencji lub dla tych ze skórą skłonną do alergii. Bogaty w liczne substancje aktywne płyn micelarny Mixa silnie nawilża i pozostawia skórę miękką.

To właśnie dzięki dodatkowym składnikom płyn micelarny do demakijażu jest połączeniem wszystkich produktów do usuwania zanieczyszczeń. Rano ma za zadanie oczyścić skórę i przygotować do nałożenia makijażu, z kolei wieczorem skutecznie usunąć makijaż oraz oczyścić cerę z kurzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here