Orange Flex

Korzystanie z elastycznego Planu komórkowego i zarabianie? Tak, to możliwe! Wszystko za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji – wygodnie i bez zobowiązań. Orange Flex to Plan komórkowy z licznymi bonusami. Sprawdź, jak działa Orange Flex ,,Polecaj i zarabiaj’’.

Orange Flex – czy warto?

Tak, zdecydowanie! Orange Flex to intuicyjny Plan komórkowy, którym możesz w pełni zarządzać poprzez aplikację. Bez wychodzenia z domu, bez wiążących umów. Szybka i prosta obsługa to nie jedyne plusy. W dowolnym momencie możesz modyfikować swój pakiet GB, wybierając przykładowo inną ilość gigabajtów internetu w danym miesiący. SMS-y, MMS-y oraz rozmowy w Polsce i w roamingu w UE są nielimitowane. Lubisz social media? Z Social Pass Twój internet nie ubywa podczas korzystania m.in. z Facebooka, Twittera, Pinteresta, Tik Toka czy Instagrama.

W Orange Flex 50 zł miesięcznie pozwala na korzystanie z 50 GB internetu i 5,30 GB w roamingu UE. Użytkownicy szczególnie upodobali sobie również pakiet 30 GB internetu za 30 zł miesięcznie. Nie wykorzystasz tylu gigabajtów? Dowolną ilość GB możesz przekazać znajomym, którzy także są w Orange Flex. Niezależnie, jaki plan wybierzesz, nielimitowane SMS-y, MMS-y, rozmowy i Social Pass należą do Ciebie.

Możesz zamówić dodatkową kartę SIM w tradycyjnej wersji lub kartę e-SIM, którą szybko pobierzesz i zainstalujesz w telefonie. Karta e-SIM to nowoczesne rozwiązanie – możesz zastosować ją w smartwatchu, tablecie, laptopie lub innym telefonie, posiadając funkcję Dual SIM, mimo iż w smartfonie jest miejsce tylko na jedną kartę. Masz szczególnie ulubione rozrywki?

Video Pass, oglądając materiały na Netflixie, HBO Go czy YouTube, Twój pakiet GB nie będzie się pomniejszał. Podobnie jak z Music Pass – możesz godzinami słuchać ulubionych kawałków i podcastów na Spotify, Tidal, Apple Music z nielimitowanymi gigabajtami. Game Pass to natomiast propozycja dla wielbicieli gier. Podsumowując, Orange Flex to:

 • Zarządzanie Planem komórkowym przez aplikację. Bez umów, wizyt w salonie stacjonarnym.
 • Modyfikowanie Planu na wyższy lub niższy, kiedy chcesz.
 • Nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w Polsce i w roamingu w UE.
 • Social Pass, z którym GB nie uciekają podczas korzystania z portali społecznościowych.
 • Przekazywanie gigabajtów znajomym w Flex.
 • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM za 0 zł.
 • Personalizowane Passy, czyli dostęp do ulubionych rozrywek bez pomniejszania pakietu gigabajtów.

Orange Flex ,,Polecaj i zarabiaj’’

To nie koniec plusów oferty Orange Flex. Ciekawą propozycją jest system poleceń. Chcesz, aby Twoi bliscy razem z Tobą korzystali z Flexa? To się po prostu opłaca. Każda osoba, która dołączy do Orange Flex z Twojego polecenia, otrzyma 30 zł, a Ty 70 zł. Razem, możecie zgarnąć nawet 1000 dodatkowych GB. Pięć poleceń pozwala na otrzymanie 500 gigabajtów, a 10 zaproszonych do apki osób daje nawet 1000 GB! Wystarczy, że Twój znajomy będzie korzystać z aplikacji przynajmniej miesiąc, a nagrody pieniężne należą do Was. Miej na uwadze to, że pozyskane gigabajty należą wyłącznie do Ciebie, nie możesz przekazywać ich dalej. Zaproszeni znajomi także mogą polecać Orange Flex innym osobom i otrzymywać 70 zł oraz gromadzić GB. Zastrzyk gotówki przyda się każdemu. Jak ją wykorzystać? Środki mogą zostać wpłacone na Twoje konto Flex – przydadzą się do opłacenia kolejnego Planu czy zakupu personalizowanego Passa i cieszenia się rozrywką bez limitu gigabajtów. Pieniądze z Orange ,,Polecaj i zarabiaj” mogą być również zwrócone na Twoją kartę płatniczą. Sprawdź więcej o systemie poleceń Orange – https://flex.orange.pl/promocje/polecaj-zarabiaj.

Gdzie wpisać kod polecający Orange Flex?

Jak korzystać z systemu poleceń Orange Flex? Prosto i szybko! Kilka kroków dzieli Cię od zgarnięcia bonusu od Orange.

 • Pobierz aplikację Orange Flex i wybierz dowolny Plan komórkowy.
 • Każda osoba korzystająca z Flexa posiada swój unikatowy kod polecający. Wystarczy, że wejdziesz w apce w zakładkę „Polecaj zarabiaj” i udostępnisz kod znajomemu za pomocą aplikacji, by aktywować system poleceń. Podczas rejestracji w aplikacji Orange Flex, znajomy musi podać udostępniony przez Ciebie kod przed dodaniem metody płatności.
 • Znajomy korzysta z Flexa ponad miesiąc.
 • Ty zgarniasz 70 zł, a osoba, której poleciłeś Orange Flex 30 zł.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here