Dlaczego warto kupić pełen serwis obiadowo-kawowy?

Urządzając dla siebie nowe mieszkanie, każdy chciałby, aby wyglądało idealnie. Podłoga i ściany muszą ze sobą współgrać, tak samo meble i dodatki. Odpowiednia kolorystyka i modele w określonym stylu sprawiają, że powstaje wnętrze, w którym chcemy przebywać i z którego się cieszymy. Podobnie jest z zastawą stołową i serwisem z porcelany w jadalni.

Idealnie dopasowana

Zastawę stołową kupuje się zazwyczaj na długie lata. Dlatego przed jej wyborem warto zastanowić się, co najbardziej odpowiada naszym gustom. Nowoczesny, prosty kwadratowy kształt i minimalizm zdobień, a może tradycyjne, okrągłe wyposażenie i bogate wzornictwo? A jeśli już decydujemy się na dekoracje na porcelanie, to jednolite kolorystycznie wzory w formie platynowej lub złotej linii czy może wielobarwne kwiaty?

Odpowiedzi na te pytania są kluczowe, gdyż sprawią, iż dokonanego raz wyboru nie będziemy żałować. Potem należy już tylko wybrać markę i konkretny wzór oraz dokonać zakupu. Jeśli wybierze się pełen zestaw obiadowo-kawowy, wszystko będzie idealnie do siebie pasowało i nie powstanie chaos na stole, ani podczas codziennego użytkowania, ani większego przyjęcia. Idealnie dopasowane do siebie talerze płytkie i głębokie, talerzyki deserowe, spodeczki, filiżanki, wazy, salaterki i półmiski – to wszystko sprawi, że komplet będzie prezentował się okazale i wykwintnie. Również przedmioty bardziej codzienne, jak talerze czy kubki, będą wyglądały harmonijnie, co jest szczególnie ważne dla osób skrupulatnych, ceniących sobie piękno nowoczesnego domu.

Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi internetowy sklep z porcelaną Żabka, oferujący wieloelementowe serwisy obiadowo-kawowe. Mogą one posłużyć nawet dużej rodzinie podczas uroczystości, która dzięki nim nabierze niezapomnianego charakteru.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Decydując się na zakup pełnego zestawu naczyń, zaoszczędzić można wiele czasu. Decyzja zostaje podjęta raz, na konkretny model i niczego potem nie brakuje w zastawie stołowej. W przypadku samodzielnego kompletowania serwisu poświęcić trzeba więcej czasu na własnoręcznie dobieranie każdego elementu, wyliczanie, ile sztuk będzie potrzebnych i w jakim rozmiarze. Niejednokrotnie zdarza się, źe osoba samodzielnie wybierająca poszczególne naczynia o czymś zapomni, co wiąże się z dodatkowym kłopotem i ponowną wizytą w sklepie lub wysyłką.

Również wydatek na pełen komplet porcelany jest mniejszy niż podczas kupowania wszystkich elementów na sztuki lub oddzielnie dwóch serwisów: jednego do obiadu, a drugiego do kawy. Najczęściej sklepy oferują atrakcyjne promocje przy zakupie całego kompletu. Decydując się na zamówienie internetowe, dodatkowo oszczędzamy na przesyłce, która po kupieniu zestawu obiadowo-kawowego powyżej 500 zł może nawet okazać się darmowa.

Zamówienia takiego można dokonać na stronie hurtowniaporcelany.pl, gdzie przedstawione są różnorodne modele porcelany takich fabryk porcelany i marek jak Lubiana, Krzysztof, Karolina, Ćmielów czy Elih. Na szczególną uwagę zasługuje ta ostatnia, niemiecka firma, która w swojej ofercie posiada między innymi tańsze serwisy do codziennego użytku i porcelanę również na prezent. Hurtownia porcelany Żabka jest jej autoryzowanym przedstawicielem w Polsce, dlatego warto skorzystać z możliwości zamówienia tych wysokiej jakości wyrobów marki Elih.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here