alkomaty elektrochemiczne

Dokładny alkomat jest profesjonalnym urządzeniem, pozwalającym na uzyskiwanie prawidłowych i wiarygodnych pomiarów w zakresie stwierdzenia obecności alkoholu we krwi, a dokładniej mówiąc, jego ilościowej zawartości w wydychanym powietrzu. Doskonałym przykładem takich urządzeń są produkty marki AlcoFind stworzone przez koreańską firmę DaTech, która od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu coraz bardziej nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie alkomatów. Nic więc dziwnego, że jej produkty uważane są za jedna z najlepszych, dostępnych na rynku i posiadają wciąż to poszerzające się grono zadowolonych użytkowników.

Koreańska technologia, umożliwiająca osiąganie wysokich parametrów

Dokładne alkomaty AlcoFind to profesjonalne urządzenia, które charakteryzują się wysoką jakością, skutecznością, wytrzymałości i wiarygodnością w zakresie dokonywanych pomiarów. Te innowacyjne rozwiązania na rynku alkotestów zostały wyprodukowane przez niekwestionowanego lidera w swojej branży, jakim jest koreańska firma DaTech. Nic więc dziwnego, że w przypadku omawianych urządzeń zadbano o zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w szczególności w zakresie sensorów, które są najważniejszym elementem każdego alkomatu. W celu możliwości uzyskiwania prawidłowych pomiarów użyto dwóch rodzajów sensorów, tj. półprzewodnikowego i elektrochemicznego, choć w przypadku tego drugiego możemy naprawdę mówić o wyznaczniku dokładności i powtarzalności. Ponadto w zależności, który model – dokładny alkomat marki AlcoFind wybierzemy, możemy liczyć na urządzenia wyposażone w szereg dodatkowych funkcji i ulepszeń takich jak np.:

  • licznik pomiarów,
  • możliwość zgrania dotychczasowych wyników do pliku,
  • przypomnienie o kalibracji,
  • cyfrowa lub graficzna pamięć pomiarów,
  • możliwość regulacji ustawień użytkownika w zakresie m.in. czasu i siły poboru próbki, zmiany jednostki pomiarowej lub sygnału alarmu powiadamiającego o obecności alkoholu w organizmie.

Gdzie tego typu urządzenia znajdą swoje zastosowanie?

Dokładne alkomaty AlcoFind to urządzenia o szerokim zakresie zastosowań, które dzięki temu, że występują w różnych modelach, można je dopasować do konkretnych potrzeb i preferencji użytkowników. Niemniej jednak alkomaty wyposażone w platynowy sensor elektrochemiczny doskonale sprawdzają się do profesjonalnych zastosowań w rozmaitych działalnościach. Bardzo chętnie po tego typu urządzenia sięga nie tylko policja w celu kontrolowania trzeźwości kierowców, ale także firmy ochroniarskie lub też inne organy, które w zakładach mają za zadanie m.in. sprawdzanie zdatności pracowników do wykonywania obowiązków służbowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here