Flirtowanie na wakacjach. Dlaczego warto?

Jesteś singlem / singielką? Świetnie się składa. W końcu zbliżają się wakacje, czyli najlepszy moment na gorący flirt. Zastanawiasz się, czemu akurat latem warto sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i otworzyć się na niezobowiązującą zabawę we dwoje? Powody można mnożyć bez końca. Poznaj naszą listę.

Jesteś singlem / singielką? Świetnie się składa. W końcu zbliżają się wakacje, czyli najlepszy moment na gorący flirt. Zastanawiasz się, czemu akurat latem warto sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i otworzyć się na niezobowiązującą zabawę we dwoje? Powody można mnożyć bez końca. Poznaj naszą listę.

Niewinny flirt, a może przygoda na jedną noc? Ty decydujesz. Pewne jest jedno: latem będzie Ci łatwiej zawrzeć nowe, być może obiecujące, znajomości. Dlaczego?

1) Pogoda sprzyja spędzaniu czasu poza domem

Gdy żar leje się z nieba, aż grzechem byłoby zostać w domu i wpatrywać się w telewizor czy w kolejny serial na Netflixie. Znacznie lepiej jest wyjść do ludzi. Nie wierzysz? Wyjdź i przekonaj się na własne oczy. Wybierz się na pobliską plażę. Wyskocz na rolki albo na rower. Tak niewiele potrzeba, aby spotkać kogoś ciekawego, z kim czas minie naprawdę dobrze.

2) Zupełnie nowi ludzie

Jeśli wybierasz się na wakacje – np. za granicę lub na drugi koniec Polski, poznasz zupełnie nowe osoby. Takie, na które nie udało Ci się natrafić nigdy wcześniej. A skoro tak, możesz zaprezentować się z zupełnie nowej strony i otworzyć na nowe doznania. W końcu nawet jeśli flirt „nie wypali”, prawdopodobieństwo, że przypadkiem natrafisz na niedoszłą sympatię na ulicy, będzie znikome.

3) To czas szalonych imprez

Na imprezach – zwłaszcza tych organizowanych na wakacjach – bardzo łatwo poznać kogoś, kto tak jak Ty szuka towarzystwa. Wystarczy wybrać się do klubu lub na event na plaży, aby w kilkanaście – kilkadziesiąt minut znaleźć ciekawe towarzystwo. Czy na jeden wieczór, czy na dłużej? Czas pokaże!

4) Bez zazdrości

Za Tobą boleśnie zakończony związek? Jeśli tak, flirtowanie w miejscu zamieszkania może być problematyczne. Nie chcesz się chyba narazić na sceny zazdrości ze strony byłej sympatii? Natomiast na wakacjach takie ryzyko nie istnieje. Jesteś w kompletnie innym środowisku. Unikniesz więc nieprzyjemnych scen i zyskasz szansę, aby skupić się na dobrej zabawie. Po prostu.

5) Poćwiczysz flirtowanie

Masz wrażenie, że Twoje umiejętności flirtowania są nieco… zardzewiałe? Spokojnie. To zdarza się nawet najlepszym. Właśnie dlatego warto wykorzystać potencjał drzemiący w wakacjach. Skoro jesteś w miejscu, gdzie nikt Cię nie zna, możesz bezkarnie eksperymentować i… popełniać błędy. Wykorzystaj urlop, aby powrócić do gry. A kto wie? Może przypadkiem znajdziesz coś więcej.

I najważniejsze: jeśli już masz w planach flirtowanie na wakacjach, warto być przygotowanym również na upojną noc z nowo poznaną osobą. Być może szansą na podkręcenie temperatury w sypialni będzie jakiś niepozorny gadżet erotyczny albo komplet kuszącej bielizny? Takie akcesoria zawsze warto mieć przy sobie, zwłaszcza w gorące letnie dni. Bez względu na wszystko zadbajcie o odpowiednie zabezpieczenie, czyli odpowiednie prezerwatywy. W końcu jako singiel nigdy nie wiesz, jak potoczy się imprezowa noc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here