Jak skutecznie wyeliminować łysienie?

Włosy wypadające garściami to ogromny problem wielu osób. Niestety częstym powodem tego jest łysienie, które ciężko zahamować. Z pewnością nie poradzimy sobie z tym samodzielnie. Klinika włosa Warszawa jest miejscem, gdzie otrzymamy kompleksowe wsparcie. Tylko wizyta u specjalisty umożliwi zdiagnozowane przyczyny utraty włosów, a także dopasowanie metod leczenia.

Czym zajmuje się trycholog?

Lekarz trycholog Warszawa to najlepsza propozycja dla tych, którzy borykają się z rozmaitymi problemami związanymi z włosami, czy też skórą głowy. Jest to w pełni wykwalifikowany fachowiec, który posiada wiedzę niezbędną do ich rozwiązania. Klinika włosa warszawa w pierwszej kolejności przeprowadzi szereg badań, dzięki którym w prawidłowy sposób można określić, czym spowodowane są nieprawidłowości. W klinice włosa Warszawa z pewnością zostaniemy otoczeni należytą opieką, co zminimalizuje stres.

Dobry lekarz trycholog Warszawa nie podejmie się leczenia przed analizą otrzymanych wyników. Każdy przypadek jest zupełnie inny, a pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Głównym celem jest to, aby wyeliminować źródło utraty włosów. Nierzadko problemem jest rozregulowana gospodarka hormonalna. Należy podkreślić, że wizyta o trychologa Warszawa jest wskazana również w przypadku, gdy włosy gwałtownie osłabiły się, a ich stan wzbudza niepokój. Im szybciej udamy się do eksperta, tym szybciej rozpoczniemy kurację.

Kiedy wykonuje się przeszczep włosów?

Przeszczep włosów Warszawa polega na wszczepieniu pojedynczych zespołów mieszkowych w skórę głowy. Jest to zabieg zalecany w przypadku zaawansowanego łysienia, kiedy inne metody leczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Sam przebieg przeszczepu włosów Warszawa uzależniony jest od wybranej metody. Najmniej inwazyjną jest metoda safer – ryzyko mechanicznego uszkodzenia cebulek zmniejsza się do minimum, a ponadto skóra głowy goi się bardzo szybko.

Oczywiście przeszczep włosów Warszawa może zostać przeprowadzony tylko u osób kwalifikujących się do zabiegu tego typu. Do przeciwwskazań można zaliczyć m.in. zapalenie skóry głowy, cukrzycę, przebyty zawał serca, łysienie plackowate, schorzenia układu krążenia, ogólne wyniszczenie organizmu, a także wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here