Z pewnością niełatwym zadaniem dla rodziców jest urządzenie pokoiku dziecięcego. Dzieci tak szybko rosną i tak szybko zmieniają swoje upodobania! Dobrym pomysłem jest więc urządzenie pokoju uniwersalnego, dzięki modnym i powszechnie dostępnym dodatkom wnętrzarskim oraz tekstyliom!

Postaw na łagodne kolory

Obecnie nie najlepszym pomysłem wydaje się urządzanie dziecku pokoju tematycznego. Gdy urodzi się niemowlak, wszelkie pastele i baranki trzeba zmieniać na roboty, auta, piłki oraz księżniczki i słodkie kotki. Średnio udanym pomysłem będzie więc urządzanie niemowlakowi pokoiku całego w błękicie lub różu, z kolorowymi mebelkami. Obecnie najbardziej powszechnym rozwiązaniem są ściany białe lub jasne, w stonowanym kolorze. Do tego białe, szare lub jasnobrązowe mebelki – takie bardzo łatwo będzie w przyszłości wkomponować do pokoju o nieco innej stylistyce. Jasne, łagodne kolory lub czarno-białe kompozycje są bardzo uniwersalne, zarówno dla niemowlaka (któremu jest jeszcze obojętne gdzie mieszka, bo i tak tego nie będzie pamiętał), jak i dla nastolatka. W całym pokoiku można wymieniać jedynie modele łóżeczka na większe, miniaturowe stoliki zmieniać na uczniowskie biurka, a do tego dokładać różne kolorowe, tematyczne dodatki.

Produkty licencyjne

Licencyjne produkty są to wszelkiego rodzaju tekstylia i gadżety ozdobione postaciami z kultowych bajek będących na licencji. Znajdziemy je w hipermarketach Tesco czy Carrefour. To oryginalne produkty, których wzornictwa nie wolno powielać, zatem nie znajdziemy podobnych produktów „gorszej jakości, ale dużo tańszych”. Kupując produkty licencyjne mamy pewność, że kupujemy oryginały, i że ceny obecnie obowiązujące są takie same w Tesco, Carrefourze, czy w jakimkolwiek innym sklepie na dany produkt. Dzieci zafascynowane daną bajką mogą mieć w pokoju pościel z ulubione bajkowe wzory, w łazience ręczniki z postaciami z bajki, odpoczywać w fotelu wsparte na poduszce ozdobnej z motywem bajkowym i przykryte podobnym kocykiem. Produkty licencyjne pozwolą też ozdobić pokój dziecka wszelkimi plakatami ściennymi, naklejkami czy innymi detalami ozdobnymi z motywami przewodnimi ukochanych dziecięcych bajek. Fantastycznie sprawdzają się również zestawy talerzy i kubków oraz bidonów z motywami bajkowymi. My, rodzice, doskonale wiemy, że dziecko za rok czy dwa nie będzie pamiętało o swoich bohaterach z przedszkola. Pozwólmy im jednak cieszyć się ich obecnością we własnym pokoiku – taką aranżację jest dużo łatwiej zmienić, niż zrywać tapety w kolorowe misie czy chmurki!
Aranżacje niewielkim kosztem

W sklepach Carrefour oraz Tesco regularnie można spotkać wyprzedaże posezonowe różnych artykułów dziecięcych. Są wśród nich między innymi świetne artykuły do dekoracji wnętrz – na przykład kolorowe pudła na zabawki, gadżety na biurko. Niewielkim kosztem dodadzą one kolorów dziecięcemu pokoikowi, a w razie zmiany zainteresowań – równie niewielkim kosztem można je wymienić na nowe, bardziej aktualne drobiazgi i tekstylia idealne dla dzieci!

Gazetka promocyjna Tesco: https://tesco.gazetkapromocyjna.com.pl

Gazetka promocyjna Carrefour: https://carrefour.gazetkapromocyjna.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here