Zastosuj oliwę na skórę. Jedną z przyczyn złuszczania skóry jest po prostu sucha skóra. I jest wiele naturalnych poprawek do tego. Oliwa z oliwek ma w niej wiele kwasów tłuszczowych, więc jest to dobry sposób na nawilżenie suchej skóry.

Kup trochę oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Włożyć je do kuchenki mikrofalowej, aż będzie lekko rozgrzane (nie gorąco). Masaż ciepłej oliwy z oliwek w skórę. Zrób to trzy razy dziennie, aż skóra się poprawi.

Można również wymieszać dwie łyżki soli z oliwą z oliwek, aż powstanie pasta. Użyj tego do pielęgnacji skóry, usuwania martwych komórek skóry. Użyj tego leku dwa razy w tygodniu.

Inne oleje, które są dobre dla skóry to nasiona winogron, olej kokosowy i olej sezamowy. Po prostu masaż olejów na skórę. Olej z nasion winogron pomaga usunąć suchą skórę i może zmniejszyć zmarszczki. Olej kokosowy może być nakładany na twarz w nocy, aby pomóc skórze łuszczącej się w suchości. Olej sezamowy można przetrzeć na kłopotliwych obszarach. Umieść mleko na skórze. Mleko jest kolejnym naturalnym sposobem na złuszczanie skóry. Jest to w zasadzie naturalny środek nawilżający dla skóry. Zanurzy skórę, a kwas mlekowy w mleku zmniejsza podrażnienia skóry i świąd.
Zanurz umyj się do lodowatego mleka pełnego. Następnie umieść obrus na skórze przez 10 minut. Umyj skórę czystą wodą. Zrób to od dwóch do trzech razy dziennie.

Alternatywnie, wymieszaj jedną łyżkę miodu z dwiema łyżkami mleka pełnego. Ponownie zastosuj mieszaninę do skóry. Zostaw to na 10 minut. Umyj go ciepłą wodą. Zrób to dwa razy dziennie przez tydzień.

realife.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here