Powiększanie ust opinie

Usta znajdują się w bardzo ważnym z punktu widzenia estetyki rejonie twarzy. Ich wygląd ma kluczowe znaczenie dla urody człowieka. Niekiedy zbyt wąskie lub asymetryczne usta mocno odbiegają od kanonów urody. Ponadto utrzymanie ust w nienagannej kondycji nie jest proste – z wiekiem tracą one bowiem blask, jędrność i nienaganny kształt. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej.
Powiększenie ust to zabieg zalecany osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmieniać ich kształt bądź nadać im sprężystość. Takie zabiegi chirurgii estetycznej są dobrym rozwiązaniem także w celu zmniejszenia zmarszczek powstałych wskutek palenia papierosów lub starzenia się. Korekta ust może być wykonywana także, jeśli zachodzi konieczność rekonstrukcji lub potrzebne jest zmniejszenie ich asymetrii. Modelowanie ust przynosi dobre efekty również u osób z zanikającym kolorytem warg.
Ostateczny kształt ust powinien być dokładnie taki, jak życzyła sobie pacjentka. Aby mieć pewność profesjonalizmu zabiegu, warto skorzystać z usług renomowanego gabinetu z doskonałymi specjalistami. W obawie przed przesadnym efektem karykaturalnie powiększonych ust, istnieje możliwość wykonania zabiegu stopniowo, w kilku etapach. Iniekcja jednorazowo niewielkiej ilości wypełniacza i ewentualne uzupełnienie wypełnienia gwarantuje naturalny efekt. Zauważalne jest powiększenie i ujędrnienie ust, ich nawilżenie oraz nabranie kolorytu. Pamiętaj, że efekt powiększania ust tą metod, to nie jest stan na całe życie. Kwas ulega degradacji i rozłożeniu. Jeśli pragniesz na stałe mieć duże i wydatne usta, to zalecamy zainwestować w zabieg z użyciem kwasu botulinowego lub wszczepienie implantów.
Opinie co do powiększania ust są podzielone (chyba dotyczy to każdego zabiegu z medycyny estetycznej). Ponieważ nie jest to dobro niezbędne do życia, to utarło się przekonanie, że jest to „czysta” fanaberia człowieka. Nie zawsze ma to przełożenie na rzeczywistość. Bowiem istnieją osoby, które uległy wypadkowi lub przeszły operacje twarzy, która ratowała im życie. I wówczas powiększenie ust to zabieg, który przywraca im estetykę twarzy. pełniejsze usta dają wrażenie zdrowej i wypoczętej buzi, a co za tym idzie dają lepsze samopoczucie pacjenta.

http://www.motell.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here