Proporcja harmonii

0
1662

Osiągnięcie perfekcyjnego efektu w dekoracji wnętrz jest jak najbardziej możliwe. Do pełnej harmonii stylu brakuje czasami małego detalu, którym może okazać się dywan.

Wspaniałe proporcje wzornictwa i pełna harmonia barw, to coś, co z łatwością można odnaleźć w wyjątkowej kolekcji dywanów, dostępnych w sklepie internetowym z tego rodzaju wyrobami 7KD.pl. Z pozoru prosta w swojej formie kolekcja Maroko, wyróżnia się w tym sklepie spośród innych wyrobów, swoim wyjątkowym wzornictwem.

Dywany Maroko – powiew orientu

To co proste jest czasami najpiękniejsze. W czystej harmonii i proporcjach ukryte jest wyjątkowe piękno. Właśnie taki efekt został osiągnięty za pomocą kolekcji dywanów Maroko. W kolekcji tej można znaleźć połączenie orientalnych wzorów z nowoczesną stylistyką. To mieszanka wybuchowa, której efekt jest zaskakująco statyczny – są nim wyjątkowo piękne, idealnie harmonijne pod względem barw i wzorów dywany Maroko.

Przyglądając się dokładnie dywanom z tej kolekcji, warto zwrócić uwagę, przede wszystkim na niezwykłe wzory. Wiodą one ku gwarnym bazarom Maroka, gdzie można nabyć przepiękne wyroby sztuki orientu. Wśród dostępnych wzorów w tej kolekcji można znaleźć niezwykle modną pepitkę, która dzięki odpowiednim wariantom kolorystycznym oraz układowi, daje nieszablonowe wrażenie głębi pomieszczenia. W kolekcji można znaleźć również proste połączenia geometryczne, wielokrotnie powielane, co daje niesamowity efekt wizualny. Jednym z wyjątkowo oryginalnych wzorów na tych dywanach jest labirynt, który działa wręcz hipnotycznie. Oczywiście wśród oferowanych dywanów z serii Maroko nie mogło zabraknąć cudownie klasycznej, marokańskiej koniczyny.

dywany maroko

Dywan marokańska koniczyna Maroko 02 – beżowy

Kolekcja dywanów Maroko – nieszablonowe wzornictwo

Wszystkie dywany Maroko zostały stworzone w barwach, które stanowią odcienie koloru białego i czarnego. Można znaleźć również dywany beżowe. Barwy te gwarantują poczucie spokoju, ciepła i dodają wnętrzu przytulności. Dywany z tej kolekcji stanowią świetny wybór dla osób, które pragną przełamać surowość pomieszczenia lub uzupełnić przytulny wystrój mieszkania. Wszystkie wersje kolorystyczne doskonale będą współgrać ze stylistyką wnętrz w aranżacji nowoczesnej, loftowej, glamour, art deco czy minimalistycznej. Dzięki wykorzystaniu marokańskich wzorów mogą także świetnie wpasować się w wystrój bliski stylowi kolonialnemu. Co więcej, kolekcja Maroko nadaje się, nie tylko do jasnych pomieszczeń, w których może stanowić stonowane uzupełnienie, lecz również wręcz przeciwnie, może być wizualnym kontrastem w danym wnętrzu. Są to także dywany do ciemnych wnętrz i tylko od nabywcy zależy, z których barw i wzorów skorzysta, by otrzymać pożądany przez siebie efekt.

Dywany Maroko – doskonałe wykonanie

Turecki dywan to określenie, które stało się synonimem dywanów z najwyższej półki. Prezentowana kolekcja pochodzi wprost od tureckiego producenta i jest dowodem na to, że synonim ten powstał w oparciu o realne opinie. Do stworzenia dywanów z tej kolekcji została użyta wysokogatunkowa przędza. Dzięki nowoczesnej technologii, dywany Maroko nie odkształcają się oraz nie odbarwiają. Pozwala to na ich wieloletnie, intensywne użytkowanie. W tych wyrobach wysoka jakość i dobre specyfikacje techniczne łączą się z komfortem. Maroko to dywany z runem o optymalnej wysokości 13 mm. Są gęste, delikatne w dotyku i niezwykle komfortowe w użytkowaniu. Korzystanie z nich, to wyjątkowa przyjemność, która będzie cieszyła tak samo każdego dnia, przez wiele lat.

Kolekcja Maroko, to hipnotyzujące piękno orientalnego stylu i najwyższa jakość wykonania. Gwarantowania harmonia dla wnętrza i zmysłów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here