Stylizacja paznokci i manicure Kraków - na czym polega

Wygląd dłoni i paznokci w bardzo dużym stopniu decyduje o postrzeganiu Ciebie przez otoczeniem. W dodatku to, jak wyglądają dłonie ma wpływ na Twoje samopoczucie i pewność sienie. Przedłużanie paznokci metodą żelową oraz akrylową to jedne z najpopularniejszych technik stylizacji paznokci w Krakowie. Odnosi się ona zarówno do dłoni, jak i do stóp.

Przedłużanie – pierwsza z metod stylizacji paznokci

Piękne i długie paznokcie są marzeniem praktycznie każdej kobiety. Jednak współczesny tryb życia nie sprzyja paznokciom. Wszystkie kobiety są narażone na codzienny stres, w dodatku często niezdrowo się odżywiają oraz żyją w trybie ,,na wczoraj”. Wszystko to powoduje, że paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ta metoda stylizacji paznokci polega na przedłużeniu naturalnego łoża płytki paznokciowej. Używa się do tego szablonu lub tipsa o określonej przez klientkę długości. Jeśli szukasz sprawdzonego salonu kosmetycznego w Krakowie, sprawdź SweetNails.

Odnowa – sama nie poznasz swoich paznokci

Odnowa zazwyczaj jest wykonywana po 4 tygodniach od przedłużenia paznokci. Polega na ściągnięciu 80 procent całej masy z paznokci. Zostawia się tylko ich szkielet. Dzięki temu paznokcie się przygotowane do nałożenia nowej masy. Można na niej namalować też jakiś wzór, gdy klientka sobie tego zażyczy.

Uzupełnienie– popularna usługa manicure w Krakowie

Polega ono na uzupełnieniu odrostu, który wytworzył się w okolicy wału paznokciowego. Najpierw należy skrócić paznokcie do określonej długości, a następnie usunąć z nich około 30 procent starej masy. Później trzeba dołożyć masę w miejscu odrostu i powtórnie nałożyć żel nabłyszczający. Uzupełnienie wykonuje się po około dwóch tygodniach od przedłużenia paznokci.

Szeroka oferta salonu kosmetycznego to podstawa

Można również zdecydować się na utwardzenie naturalnej płytki paznokcia. Nakłada się masę żelową na naturalną płytkę paznokcia. Najlepiej jest zastosować żel typu soak off, ponieważ jest bardzo elastyczny. Jeżeli szukasz osoby, która zadba o Twoje paznokcie, to zajrzyj na tę stronę internetową: www.sweetnails.pl. Szybko, z uśmiechem i profesjonalnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here