Trwałość i wygoda - jak manicure hybrydowy zrewolucjonizował świat kosmetyków

Większość kobiet irytuje się łamliwymi paznokciami i odpryskującym lakierem. Obawiają się jednak rozwiązań żelowych lub akrylowych, które skutkują silną ingerencją w płytkę. Jeśli pragniesz nieinwazyjnego zabiegu, który zapewni piękne dłonie i trwały efekt, zdecyduj się na manicure hybrydowy – doskonałą alternatywę dla innych, czasochłonnych technik stylizacyjnych.

Jak to się robi, czyli manicure hybrydowy od strony technicznej

Manicure hybrydowy jest niezwykle ceniony przez kobiety, gdyż za niewielką kwotę, plasującą się między 50 a 100 zł, zapewnimy sobie piękne paznokcie, utrzymujące się przez około 2-3 tygodnie. Polega on na nałożeniu na ich powierzchnię mieszanki zwykłego lakieru i elastycznego żelu, a każda nałożona warstwa powinna być utwardzona lampą UV. Należy jednak pamiętać, że przed nałożeniem poszczególnych warstw trzeba przygotować płytkę, a mianowicie odsunąć skórki, spiłować je i zmatowić specjalnym bloczkiem. Przed nakładaniem warstw należy przetrzeć powierzchnię paznokci odtłuszczaczem.

Zabieg hybrydą daje na pierwszy rzut oka ten sam efekt co zwykły lakier. Jedna, oprócz swojej trwałości, odróżnia się również od tradycyjnych metod swoją szczególnie błyszczącą powierzchnią, tzw. efektem “mokrego połysku” i większą odpornością na zarysowania. Pozwala na wykonanie różnego rodzaju zdobień kamyczkami, cyrkoniami czy brokatem, które doskonale wtapiają się w jego strukturę. Produkty niezbędne do wykonania “hybrydy” z łatwością można nabyć w Neness.pl. Najbezpieczniejszym sposobem usunięcia hybrydy jest zastosowanie acetonu trzymanego przez określony czas za pomocą wacików lub, coraz popularniejsze, zastosowanie frezarki.

manicure

Dlaczego lakiery hybrydowe to przełom w branży kosmetycznej?

Należy pamiętać, że lakiery hybrydowe nie służą do przedłużania paznokci, lecz mogą ułatwić ich wzrost dzięki znacznemu utwardzeniu płytki, co zapobiegnie ich łamaniu. Zapewniają bardzo naturalny wygląd naszym dłoniom i usprawniają proces zapuszczania paznokci. Warto zaznaczyć, że jeśli “hybryda” jest prawidłowo wykonana i zdejmowana, nie niszczy płytki, a wręcz ją wzmacnia. Kolejnym atutem tych lakierów jest fakt, że nie wysychają one w buteleczce, tak jak zwykłe tego typu kosmetyki.

Należy pamiętać, by kupować produkty wysokiej jakości, np. w takich drogeriach i perfumeriach internetowych jak http://neness.pl/perfumy, które będą nieinwazyjne dla naszego ciała oraz zapewnią trwałość koloru na długi czas. Różnorodność dostępnych barw i odcieni, od matowych po błyszczące, brokatowe czy metaliczne, daje duże pole możliwości stylizacji. Nadal również dużą popularnością cieszy się klasyczny manicure francuski, który czasem jest uzupełniany cyrkoniami lub tzw. “efektem syrenki”.

Obecnie szeroko dostępne są specjalne zestawy do wykonania manicure hybrydowego, które pozwalają na wykonanie tego zabiegu kosmetycznego w zaciszu domowym. Można samodzielnie wybrać zbiór ulubionych kolorów, który z łatwością można nabyć w drogerii internetowej http://neness.pl/kosmetyki-sklep. Z pewnością rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jednak wiele pań nie radzi sobie z profesjonalną stylizacją paznokcia i dokładnym jego przygotowaniem przed nałożenia poszczególnych warstw. Warto jednak zastanowić się nad własnym zestawem, gdyż z czasem można nabrać dużej wprawy i cieszyć sie samodzielnie wystylizowanymi, pięknymi paznokciami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here