Styl lat 70. nadal inspiruje wielu projektantów. Nie można się więc dziwić, że również najmodniejsze wtedy buty powracają do łask. Dlaczego warto wybrać obuwie tego typu i co obecnie oferują kobietom producenci i projektanci?

Letnie buty na platformie

Modne letnie sandały w stylu lat 70. wykonane są z czarnego zamszu. Ale miłośniczki mody nigdy nie ograniczyłyby się do tego koloru, dlatego też producenci i projektanci dali im alternatywę w postaci butów w mocnych odcieniach. Zamiast decydować się na klasyczne rozwiązanie, można więc wybrać buty niebieskie lub czerwone. Można połączyć je z torbą lub spodniami dokładnie w takim samym kolorze.

Lata 70. to nie tylko klasyczne sandały, ale również dobrze znane chodaki. Jednak teraz powróciły w odświeżonej formie – podeszwa jest naprawdę wysoka, dlatego warto uważać podczas chodzenia. Można spotkać również modele chodaków nawiązujące do stylu rockowego.

szafamamy.pl/

Letnie buty w stylu lat 70. to również sandały na białej ząbkowanej platformie. Można kupić te, które reprezentują styl tradycyjny, jak i te nawiązujące do czasów współczesnych, czyli bardziej ozdobne. Wszystko zależy od tego, na jaką okazję chce się je założyć.

Przełamanie klasyki raz jeszcze

Obecnie nie ma właściwie modelu buta, który nie mógłby wystąpić na koturnie lub platformie. Tak samo jest w tym przypadku. Projektanci uznali, że również zwykłe klapki mogą być modnym dodatkiem tego sezonu. Dlatego też warto wybrać najbardziej komfortowy i pasujący do codziennej stylizacji model i zaszaleć w stylu lat 70. Klapki to nie jedyne buty, które wzbogacono o platformę. Tak samo stało się w przypadku mokasynów. Bogaty wybór modnych butów stylizowanych na lata 70. ułatwia skomponowanie idealnej stylizacji na co dzień i na wieczór.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here