Zamiast popularnych prezentów świątecznych, jak: ubrania, książki czy kosmetyki, warto podarować bliskim wyjątkowy upominek w postaci przeżycia. Voucher prezentowy można zamówić przez Internet. Lekcja tańca, squasha czy makijażu to pomysły na prezent dla dziewczyny. Nastolatce można także podarować kurs języka obcego online czy figurkę 3D z jej podobizną.

Pomysły na prezenty dla dziewczyny – gdzie szukać?

Ciekawą formą obdarowania bliskiej osoby na święta jest upominek w postaci przeżycia. Inspiracji na prezent dla niej w prezentmarzen.com można szukać w zakładce „Dla kobiet”. Różnorodność upominków pozwoli dobrać coś zarówno dla młodej kobiety o aktywnym trybie życia, artystycznej duszy, jak i domatorki.

Prezent pod choinkę dla uczennicy

Pomysłem na prezent dla nastolatki jest internetowy kurs języka obcego. To wygodna forma nauki, której zaletą jest przede wszystkim mobilność. Uczyć można się w dowolnym miejscu oraz czasie. Kurs języka nie wymaga instalacji. Działa poprzez przeglądarkę internetową z dostępem do sieci. Korzystając z nauki online, unika się konieczności dojazdu do szkoły języków obcych czy obawy przed zaległościami w nauce. Kurs uczy słownictwa, wymowy oraz właściwej intonacji. Zawiera w sobie filmy edukacyjne, gry, kącik gramatyczny, dialogi oraz interaktywne ćwiczenia.

Prezent dla dziewczyny aktywnej fizycznie

Dziewczyna, która ma w sobie dużo energii i lubi aktywność fizyczną, z pewnością ucieszy się z prezentu pod choinkę w postaci vouchera na lekcje tańca. Oryginalnym pomysłem na świąteczny upominek jest karnet na zajęcia videoclip dance. Jest to rodzaj bardzo energicznego tańca, łączącego w sobie elementy disco show, street dance, jazzu, hip-hopu, a nawet akrobatyki. Lekcje tańca rozwijają koordynację ruchową, poprawiają sprawność fizyczną oraz uczą nastolatkę odnajdywać się na parkiecie w różnych gatunkach muzycznych. 

Młodej dziewczynie, która nie potrafi długo usiedzieć w jednym miejscu, można w gwiazdkowym prezencie podarować voucher na indywidualną lekcję squasha bądź jazdy na rolach. Zajęcia mogą być początkiem nowej pasji lub rozwijać wcześniej zdobyte umiejętności. Trening z trenerem pozwala na dokładne opanowanie techniki posługiwania się rakietą bądź jazdy na rolakach. Aktywność fizyczna to ćwiczenia całego ciała, dobra zabawa i sposób na spędzenie wolnego popołudnia.

Oryginalne prezenty dla nastolatki

Siostrze, przyjaciółce czy córce można podrzucić pod choinkę prezent w postaci trójwymiarowej figurki z jej podobizną. Perfekcyjne odzwierciedlenie twarzy i całego ciała jest możliwe dzięki specjalnemu skanerowi, który działa podobnie jak aparat fotograficzny. To oryginalny prezent, który może później może być ozdobą pokoju bądź urodzinowego tortu.

Młoda dziewczyna w wieku nastoletnim powoli zaczyna się interesować makijażem i kolorowymi kosmetykami. W prezencie bożonarodzeniowym można jej więc podarować indywidualną lekcję wykonywania make-upu. Na zajęciach z wizażystką dziewczyna dowie się, w jaki sposób dobierać kosmetyki i pielęgnować swój rodzaj cery, a także pozna tajniki podkreślania urody delikatnym makijażem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here