Studia wzornictwo

0
1426

Wybór odpowiedniego kierunku studiów zazwyczaj jest bardzo trudny. Wiele młodych osób staje przed ogromnym dylematem. Często można spotkać się z sytuacją, gdy studenci po pierwszym roku dokonują zmiany kierunku. W takiej sytuacji muszą oni rozpocząć naukę od podstaw.

Studia dzienne zazwyczaj są bezpłatne, zaś za studia w trybie zaocznym należy zapłacić co miesiąc spore czesne. Studia wzornictwo to bardzo przyszłościowy kierunek. Studia pierwszego stopnia przygotowują do pracy między innymi przyszłych architektów, malarzy, rzeźbiarzy i projektantów wnętrz. Doskonale w tym zawodzie odnajdują się osoby kreatywne, bardzo pomysłowe o zdolnościach plastycznych.

Uczelnia w Sopocie https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ to placówka, która cieszy się bardzo dobrą renomą wśród swoich słuchaczy. Na wybrany kierunek można zapisać się do końca września. Przed rozpoczęciem kierunku kandydaci przechodzą rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie ważne terminy dostępne są na stronie internetowej uczelni.

W przypadku dodatkowych pytań warto skontaktować się z sekretariatem telefonicznie bądź poprzez wiadomość mailową. Czas oczekiwania na odpowiedź jest bardzo krótki. Zapotrzebowanie na osoby z takim wykształceniem nieustannie wzrasta, gdyż powstaje coraz więcej pracowni i biur, które chętnie zatrudniają młodych projektantów i architektów.

W czasie nauki słuchacze mogą niejednokrotnie wykazać sie swoimi zdolnościami manualnymi podczas tworzenia niebanalnych rzeźb i posągów. Wiele osób tworzy również meble według własnego, oryginalnego projektu. Wiele modeli często bierze udział w różnego rodzaju konkursach i licytacjach. Autorzy finałowych prac mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody.

Aby znaleźć uczelnię w najbliższej okolicy warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie i szczegółowe hasło, na przykład wzornictwo studia bądź studia licencjackie wzornictwo. W wynikach wyszukiwania pojawią się adresy najbliższych placówek wraz ze szczegółową ofertą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here