Laptop do pracy musi być lekki, mieć wytrzymałą baterię oraz dobry dysk twardy, na którym bez obaw można zapisać wszystkie ważne dane i pliki służbowe. Na rynku dostępnych jest wiele modeli laptopów, które zostały stworzone specjalnie po to, aby służyć jako laptopy służbowe.

Laptop do pracy – czym powinien się wyróżniać?

Dobry laptop biznesowy powinien posiadać trwałą obudowę z wysokiej jakości tworzywa bądź metalu, dzięki czemu będzie można zabierać go ze sobą praktycznie wszędzie. W tej kwestii bardzo ważną rolę odgrywa również jego waga. Laptop służbowy nie powinien ważyć więcej niż 2kg, co znacznie ułatwi zabranie go razem z ważnymi dokumentami na spotkania, prezentacje i wyjazdy służbowe. Żeby bez zakłóceń pracować, prowadzić prezentacje i brać udział w spotkaniach, ważne jest, by laptop posiadał również trwałą baterię, która długo wytrzyma na jednym ładowaniu.

Bardzo ważne w laptopie służbowym są też odpowiednie porty i złącza. Powinien on posiadać złącza USB 3.0 i 2.0 oraz port HDMI, które umożliwią podpięcie laptopa do innego sprzętu, takiego jak projektory i różnego rodzaju urządzenia biurowe. Jeśli chcemy mieć możliwość bezpiecznego zapisywania plików w pamięci laptopa służbowego, powinien on mieć również dużo pamięci ram i pojemny dysk twardy SSD.

Duży wybór laptów biznesowych znajdziemy na agito.okazjum.pl

Propozycje dobrych laptopów służbowych

Jeśli szukasz naprawdę dobrego laptopa służbowego, który spełni Twoje oczekiwania i da gwarancję wygodnej pracy, poniżej znajdziesz 5 sprawdzonych propozycji:

 1. ASUS Pro B9440UA-GV0235T
  To nowoczesny laptop biznesowy z ekranem 14 cali, dyskiem twardym SSD o pojemności 256 GB i baterią, która wytrzymuje nawet do 10h pracy na jednym ładowaniu. Wykonany jest z trwałego tworzywa i waży zaledwie 1,05 kg.

  2. Panasonic Toughbook CF-54
  Bardzo trwały laptop służbowy, który wytrzymuje temperatury od -10°C do +50°C. Laptop idealny do pracy w terenie, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów. Posiada wodoodporną klawiaturę i touchpad. Bateria wytrzymuje do 10 godzin nieustannej pracy. Posiada dysk twardy SSD 256 GB i waży 1,9 kg.

  3. HP ProBook 430 G4
  Laptop do pracy
  , który posiada dwa dyski: HDD 1000GB i SSD 250 GB. Jego obudowa wykonana została z aluminium i tworzywa, a jego waga to jedynie 1,5 kg. Przekątna ekranu wynosi 13,3 cala, a rozdzielczość 1366 x 768 pikseli, co przez niektórych może być traktowane jako wada. Dużym plusem jest cena tego laptopa służbowego, która oscyluje w granicach 3000 zł.

  4. DELL Vostro 5468
  To 14-calowy laptop do pracy, wykonany z trwałego i lekkiego aluminium. Jego waga to niecałe 1,6 kg. Posiada dysk twardy SSD 128 GB. Dodatkowo został wyposażony w czytnik linii papilarnych, kamerę HD oraz mikrofon. To doskonały laptop do pracy biurowej.

  5. Lenovo ThinkPad X260
  Ten ważący zaledwie 1,3kg laptop służbowy posiada dysk SSD 256 GB i ekran o przekątnej 12,5 cala. Jego bateria wytrzymuje do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Obudowa sprzętu została wykonana z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym, co daje gwarancję trwałości i zadowolenia przez długi czas.

Więcej ciekawych i korzystnych cenowo ofert na laptopy szukaj na electroworld.promoceny.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here