Ostatnie lata to duży przyrost ilości członków w klubach sportowych a w szczególności na siłowni i salach fitness. Pierwsze, co się rzuca w oczy to fakt, że duża część nowych pasjonatów bardziej błądzi po sali niż ćwiczy. Bardziej maltretuje telefon niż sprzęty służące do ćwiczenia. Większość z nich bez pomocy specjalisty daleko nie zajdzie, o ile nie nabawi się kontuzji. Dlatego polecam trening personalny – na czym polega mało kto wie. Wydaje mi się, że warto na początku o nim pomyśleć, ponieważ ktoś z merytoryczną wiedzą będzie mógł się z nami nią podzielić. Jednocześnie podpowiedzieć, jak mamy się odżywiać, by nasze starania przyniosły efekty.

Dla osób, które nudzą się monotonnym ćwiczeniem, fajnym rozwiązaniem są różnego rodzaju sztuki samoobrony. Jaki sport walki wybrać? To już bardzo indywidualna sprawa. Ważne żeby coś robić a nie siedzieć przyklejony do kanapy. Bo z tego na pewno nic dobrego nie wyniknie za wyjątkiem płaskiej pupy. Trzeba też pamiętać, że sztuki walki nie tylko rozwijają fizycznie, ale również psychicznie. Człowiek staje się pogodniejszy, pewniejszy siebie i jest pełen energii życiowej.

Ostatnio moją dietę fit wzbogaciłem o kilka nowych przysmaków. Jednym z nich jest wegańskie ptasie mleczko, które muszę przyznać bardziej mi smakuje niż to tradycyjne. Oczywiście samodzielnie je wykonuje, bo tylko tak mam pewność, że nie ma w nim żadnych dziwnych substancji. Mimo że nie ma w nim żadnej rzeczy pochodzenia zwierzęcego to jest bardzo energetyczne, smaczne i sycące.

http://trzypion.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here